O nas

O nas

Firma Makbud prowadzi działalność deweloperską od 2006r. Działalność została rozpoczęta w formie spółki cywilnej “Makbud sc” . W związku z rozwojem grupy Makbud obok spółki cywilnej , w dniu 7 maja 2010 r została zawiązana spółka kapitałowa Makbud Sp.zo.o.

Prezesem spółki jest rodowy grodziszczanin z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu przedsiębiorstwem.

Łącznie w latach 2006/2019 spółka „Makbud” Sc i „Makbud” Sp.zo.o. wybudowała 485 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 45 975,10 mkw.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Makbud oferuje gotowe domy w stanie surowym lub deweloperskim. Nawet najbardziej wymagający klienci docenią atrakcyjne lokalizacje osiedli oraz wysoką jakość konstrukcji, powstających z wykorzystaniem bardzo dobrych, sprawdzonych materiałów i najnowocześniejszych technologii. Ich przykładem jest instalowanie w domach pieców kondensacyjnych z zamkniętą komorą spalania, podnoszących bezpieczeństwo domowników. Każdy, kto zdecyduje się na zakup segmentu, ma możliwość wprowadzenia indywidualnych zmian, dostosowując go do swoich potrzeb. Zakres tych zmian obejmuje położenie ścianek działowych, umiejscowienie punktów elektrycznych oraz punktów hydraulicznych.

Firma z biegiem lat tak się rozwinęła że rozpoczęła kolejna inwestycję -Luksusowy apartament ( 68 mieszkań ) w zabudowie wielorodzinnej przy ul.Nadarzyńskiej 77 w Grodzisku Mazowieckim- realizowana inwestycja jest uzupełnieniem dotychczasowej oferty Makbud w skład,której wchodziłdo tej pory lokale w zabudowie szeregowej ( segmenty )