Sportowa III

Sportowa III

SPORTOWA III – TO MOŻE BYĆ TWÓJ SEGMENT.
Sportowa III to kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej,położone przy ul.St.Staszica w Grodzisku Mazowieckim.Inwestycja ta jest idealny miejscem dla osób,które cenią bezpieczeństwo i ciszę jaką daje mieszkanie w tej okolicy .Dodatkowym atutem jest niska zabudowa jednorodzinna wokół.Doskonała lokalizacja zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury. W pobliżu punkty usługowe,handlowe,sportowo-rozrywkowe,szkoły,przedszkola,basen,targowisko miejskie.Inwestycja położona jest w odległości 10 minut spacerem od stacji kolei i kolejki WKD.Autostrada A2 zapewnia dobrą komunikację z Warszawą.

STANDARD,FUNKCJONALNOŚĆ,BEZPIECZEŃSTWO
Osiedle Sportowa III tworzy 14 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej,położonych na ogrodzonym terenie z bramą wjazdową otwieraną automatycznie.Segmenty które oddajemy do Państwa dyspozycji zachowują funkcjonalny podział na strefę dzienną i wypoczynkową,umożliwiając domownikom na wygodne i niezależne funkcjonowanie,a ponadto wszystkie lokale wyposażone są w ogródki,tarasy, balkony oraz mają zapewnione miejsce postojowe na samochód.

SEGMENT W CENIE MIESZKANIA
Bezczynszowy charakter i przystępna cena inwestycji sprawiają ,że osiedle Sportowa III to dobra propozycja dla osób szukajacych domku w cenie mieszkania . Dostępność wszystkich mediów miejskich rozliczanych według indywidualnego zużycia mieszkańców to kolejny atut naszych inwestycji.Na osiedlu Sportowa III mają Państwo do dyspozycji segmenty o zróżnicowanej powierzchni od 82 m2 do 100m2. Ukończenie inwestycji odbędzie się w III kwartale 2015r.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.