Grodzisk Mazowiecki – nowe nieruchomości na rynku pierwotnym

rynek pierwotny grodzisk mazowieckiRynek pierwotny w Grodzisku Mazowieckim nieustannie się zmienia, głównie za sprawą nowych nieruchomości o przeznaczeniu mieszkalnym oraz oddawanych do użytku lokali dedykowanych pod różne formy działalności gospodarczej. Jest to rynek odznaczający się wysoką dynamiką, a zarazem wysokim standardem dostępnych lokali. Doskonałym przykładem nieruchomości, które zbogacają Grodzisk Mazowiecki, jednocześnie decydując o kształcie lokalnego rynku pierwotnego są inwestycje realizowane przez firmę Makbud.

Makbud od lat z sukcesami buduje na terenie Grodziska Mazowieckiego, oddając do użytku luksusowe apartamenty w zabudowie wielorodzinnej, jak również domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Śledząc kolejne inwestycje firmy można z łatwością przewidzieć kierunek, w jakim w najbliższych latach będzie się rozwijało budownictwo mieszkaniowe pod Warszawą. Na chwilę obecną deweloper oferuje sprzedaż nieruchomości w ramach 4 inwestycji mieszkalnych realizowanych na terenie Grodziska oraz jednej inwestycji realizowanej w Warszawie. Jakie mieszkania i domy czekają na Klientów zainteresowanych zamieszkaniem w samym Grodzisku Mazowieckim?

Rynek pierwotny – Grodzisk Mazowiecki dla wymagających

Inwestycje Makbud odznaczają się wysokim standardem, który znajduje wyraz zarówno w architekturze, jak i organizacji osiedli mieszkaniowych. Dominują tu proste formy i innowacyjne technologie, przemyślany układ przestrzenny, który decyduje o komforcie i funkcjonalności osiedli mieszkalnych. W chwili obecnej Klienci Makbud mogą wybierać spośród nieruchomości w kameralnej zabudowie. Dominują segmenty oraz domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej znajdziemy przy ulicy Dygasińskiego. Tutaj powstaje kameralne osiedle składające się z 4 budynków mieszkalnych. Każdy dom jest wyposażonych w garaż oraz ogródek z tarasem. Podobna inwestycja powstaje przy ulicy Wiejskiej. Tutaj zaprojektowano tylko 3 budynki mieszkalne. Każda nieruchomość posiada własny garaż oraz ogródek z tarasem. Alternatywą dla zabudowy bliźniaczej w Grodzisku Mazowieckim są równie kameralne segmenty, które znajdziemy przy ulicach Nadarzyńskiej i Okrężnej.

Firma pamiętała także o przedsiębiorcach. Przy ulicy Warszawskiej w Grodzisku powstał nowoczesny budynek usługowy, w którym znajdziemy lokale usługowe pod różne działalności gospodarcze. Budynek jest trzykondygnacyjny, a dzięki ciekawej i nienachalnej formie doskonale komponuje się z otaczającą go zabudową stanowiąc spójny element krajobrazu.