Mieszkania od dewelopera - Grodzisk Mazowiecki

Istnieją co najmniej 4 powody, dla których warto skorzystać z usług dewelopera decydując się na kupno mieszkania w Grodzisku Mazowieckim:

1. Mieszkanie dopasowane specjalnie do Ciebie

Mieszkanie poniekąd “spersonalizowane” według Twoich oczekiwań i potrzeb to ogromny plus rynku pierwotnego. Kupując mieszkanie myślimy o konkretnych rozwiązaniach, które pragniemy spełnić i właśnie mieszkanie z pierwszej ręki jest w tym zdecydowanym ułatwieniem. Dodatkowo, większość deweloperów posiada w swojej ofercie tzw. “wykończenie wnętrz pod klucz”, co bardzo często oznacza sporą oszczędność finansową i czasową.

2. Nowe osiedle z wieloma udogodnieniami

Na rynku pierwotnym udogodnienia typu podziemny parking, winda, place zabaw, podjazdy dla niepełnosprawnych czy ochrona i monitoring, stały się standardem wszechobecnym. Te wygody sprawiają, że na terenie osiedla czujemy się nie tylko wygodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie.

3. Możliwość negocjacji ceny mieszkania

Firma sprzedająca mieszkania będzie zdecydowanie bardziej skłonna do udzielenia obniżki ceny mieszkania, niż osoba prywatna. Zdarzają się nawet różnego rodzaju promocje (np. miejsce parkingowe gratis), rabaty bądź konkursy organizowane podczas dni otwartych, na które warto czekać i ostatecznie skorzystać.

4. Niższe koszty

Kupując mieszkanie na rynku pierwotnym jesteśmy zobowiązani ponieść koszty taksy notarialnej i opłat około bankowych, niemniej jednak zwolnieni jesteśmy z opłat za podatek od czynności cywilno-prawnych oraz za pośrednictwo. Co więcej, podczas użytkowania naszego wymarzonego mieszkania będziemy również mieć mniejsze opłaty na eksploatację budynku, ponieważ początkowo przez długi czas dokonywanie większych napraw lub wymiany instalacji nie będzie potrzebne.

Wyżej wymienione aspekty i wiele innych przekonują coraz więcej ludzi, że kupno mieszkania od dewelopera to odpowiednia decyzja. Grodzisk Mazowiecki jest dobrym tego przykładem oferując szeroką gamę mieszkań z rynku pierwotnego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań o wysokim standardzie, ale jednocześnie o niskiej cenie.